Hakkımızda

Hakkımızda

1994 yılında kurulan Glia Medikal Ltd, kuruluşundan itibaren genetik teknolojilerindeki gelişmeleri yakından takip ederek bu alandaki en yeni ve gelişmiş ürünlere sahip firma ve markaları bünyesine katmıştır. Tek yetkili olarak temsil ettiği firmaların ürünleri çok çeşitli olup, bir sitogenetik laboratuvarı için gerekli olan malzeme ve cihazların hemen hemen tamamını karşılayabilmektedir.

Temsil ettiğimiz firmaların ürünleri, prenatal ve postnatal dönemlerdeki genetik ile ilgili çeşitli rahatsızlıkların teşhisini koyabilmekte ve özellikle doğum öncesi elde edilen genetik bilgiler sayesinde doğacak bebeğin sağlığı hakkında çok değerli veriler sunabilmektedir.

Ayrıca bu ürünler başta lösemiler olmak üzere çeşitli kanser vakalarının teşhisi ve tedavisi konusunda uzmanlarımıza ve tedavi edecekleri vakalarına hayati değerde olan, daha isabetli ve daha kısa sürede sonuç alabilecekleri çok önemli bilgiler sağlamaktadır.

Temsil ettiğimiz firmaların ürünleri, CE işaretli olup hemen hemen tamamı In Vitro Diagnostik (IVD) özellikte olup teşhis ve tedaviye yöneliktir.

Tüm ürün guruplarımızla çalışmalarımızı sürdürürken ürünlerimizi incelemek üzere sizleri sayfamıza davet ediyoruz...